Zahoďte predsudky, otvorte myseľ a uši, zapojte naše produkty a zistíte, že všetko je inak..

Patríte k ľuďom s kultivovaným sluchom, ktorí milujú hudbu a umenie až natoľko, že investovali nemalý čas a peniaze do výberu a nákupu audio systému? S našimi unikátnymi produktami máte príležitosť počuť reprodukovanú hudbu, ako nikdy predtým.

Ak máte vlastný názor, počúvate vlastnými a nie cudzími ušami, je viac ako pravdepodobné, že po skúsenosti s našimi produktami budete prehodnocovať svoje doterajšie skúsenosti a priority, tak ako mnohí ktorým sa dostali do ruky naše produkty na ceste za hľadaním zvukového ideálu. Najčastejšie počujeme vysloviť od našich zákazníkov vetu, „A všetko je inak“.

Okrem toho, že poznáme odpovede na mnohé nezodpovedané otázky ohľadne zvuku, vyvinuli sme unikátne produkty a riešenia ktoré nemajú vo svete obdobu. Nie je našim zvykom používať prázdne slová, všetko čo sa tu dozviete je dôkladne preverené, preukázateľné našimi produktami v praxi na ktoromkoľvek audio systéme a zariadení, aj u vás doma, bez ohľadu na ceny a značky produktov, ktoré vlastníte. V našom prípade nie je potrebné používať nič nehovoriace čísla, tabuľky, grafy, ani teoretické zdôvodnenia prečo by to malo fungovať, ani „zaštiťovať“ naše produkty recenziami od uznávaných recenzentov. Všetko je overiteľné tým najjednoduchším spôsobom. Stačí zapojiť a počúvať! Po chvíli počúvania každý zistí, že nič podobné dovtedy nepočul. Charakter zvuku sa totiž použitím našich produktov mení tak zásadným spôsobom k lepšiemu vo všetkých parametroch, že to počuje každý kto má dve funkčné uši. To nie je typ zmeny, ktorú zistíte po mesiaci počúvania, ani typ zmeny „niečo je lepšie, iné horšie“.

Použitím našich produktov je možné nielen reprodukovať a nahrávať zvuk v bezkonkurenčnej, doteraz nedostupnej kvalite, ale použitím týchto produktov si môže každý overiť na akomkoľvek systéme sám, bez ohľadu na cenu, aké má jeho systém rezervy na ceste za dokonalým zvukom.

Láska k hudbe

Počas viac ako desiatich rokov hľadania a testovania sme vytvorili svetovo jedinečné a neprekonateľné káble a zariadenia, ktoré dokážu prenášať zvuky všetkých druhov a odhaľujú každý detail Vašej obľúbenej hudby.

Naše výrobky dokážu nielen odstrániť slabé miesta konvenčných zvukových systémov, ale aj pozitívne ovplyvňovať všetky pripojené komponenty.

Zažijete zvukovú scénu, ktorú ste nikdy predtým nepočuli, s ultra vysokým rozlíšením a rýchlosťou, ktorá je úplne plynulá v celom frekvenčnom rozsahu.

Jemné detaily a textúry sa reprodukujú neuveriteľne prirodzeným spôsobom bez akýchkoľvek strát a s najvyššou možnou dynamikou. Hudba je úplne oddelená od reproduktorov a ocitnete sa uprostred skutočnej emocionálnej hudobnej udalosti.

ČO HOVORIA NAŠI ZÁKAZNÍCI

 • Marian V.
  Začali sme postupne. Ako prvé sme zapojili sieťovú lištu spolu so sieťovým káblom a akýmisi tzv. hranolmi. A už pri prvých tónoch som ostal doslova v šoku, neveril som vlastným ušiam. Nahrávka sa neskutočne vyčistila, zrazu sa začali objavovať také detaily, čo som predtým vôbec neregistroval, hĺbka zvukovej scény sa prehĺbila, a doslova sa to na mňa vyrútilo. Postupne sme pridali aj reprokáble a tiež signálové káble. A to už som bol úplne mimo, farby nástrojov, ich separácia, žiadny náznak skreslenia a zlievanie u veľkých hudobných telies, absolútna prirodzenosť, či už v hlasoch interpretov alebo v prejave jednotlivých nástrojov. Všetko to dýcha v priestore a nemusíte sa vôbec sústrediť na posluch, aby ste tam započuli to a to, ako sa to vo veľa testoch píše. Lezie to na vás v každom okamihu posluchu, niekedy sa až človek strhne, že čo to tam bolo. Jednou vetou, moja zostava doslova a do písmena vstala z mŕtvych. Nikdy doteraz tak nehrala, som nadšený, a užívam si ju naplno. (čítaj ďalej)
  Marian V.
  audiofil
 • Na základe mojich doterajších skúseností som nepredpokladal, že si už v blízkej budúcnosti budem môcť vypočuť z reproduktorov zvuk koncertného krídla vo všetkých jeho zvukových odtieňoch a polohách bez výhrad. Podobne ako aj mnohí moji kolegovia, koncertní umelci, reprodukovanú hudbu som vždy vnímal ako príjemné spestrenie voľných chvíľ, ale rezervovane. Bez ohľadu na cenu audio systémov a zostáv, ktoré som mal možnosť počuť, mal som vždy značné výhrady k reprodukovanému zvuku, najmä čo sa týka akustických nástrojov. Zdá sa, že po skúsenosti s produktami od „AAI“ budem musieť prehodnotiť svoj kritický postoj k reprodukovanej hudbe ako takej..(čítaj ďalej)
  Filip Štrauch
  klavírista, Dánsko
 • Jozef Forgáč
  ..Keď som ich zapojil do mojej zostavy a postupne prehrával CD, SACD a DVD audionahrávky, tak mi padla sánka. Zvuk bol priestorový a detailný. Potom som pripojil aj sieťové káble z cd prehrávača a elektrónkového zosilňovača do mojej lišty. Zvuk sa opäť zmenil, samozrejme k lepšiemu. A potom som sieťové káble dal do lišty od firmy AAI. A nastal pre mňa ten pomyselný zvukový Olymp..(čítaj ďalej)
  Jozef Forgáč
  audiofil, dlhoročný predajca audio médií
 • Branislav Vrška
  Po vyskúšaní týchto káblov som pochopil prakticky hneď po výmene, že sa v mojom audio systéme deje niečo neobyčajné. V tom pozitívnom smere. Hudba začala plynúť nejak samozrejmejšie, plynulejšie bez akéhokoľvek zrna, alebo počuteľného skreslenia. Zrazu bolo všetko omnoho viac prirodzenejšie a reálnejšie ako doteraz. Zvuk zostal viac analógový, s prirodzeným, nie násilne znejúcim detailom. Dominuje úžasná makro a mikro dynamika bez straty prirodzenej muzikálnosti. Dokonca aj zlé nahrávky zneli omnoho príjemnejšie a prirodzenejšie ako doteraz.. (čítaj ďalej)
  Branislav Vrška
  audiofil
 • ..Viem, že sa často používa fráza, „hralo to ako keby muzikanti boli v posluchovej miestnosti“, ale v tomto prípade to nie je fráza, hudba doslova dýcha a žije, pritom s neuveriteľnými detailami, nie ale v zmysle klinickej, suchej, nezáživnej detailnosti a ostrosti akú môžeme často počuť z najdrahších systémov. Zvuk akoby ani nešiel cez elektrické obvody, je neuveriteľne blízko tomu, čo môžeme počuť v reálnom živote a na živých koncertoch. O tom, že priestor je reálny 3D, že zvuky nástroje sú od seba separované, nič sa nezlieva, sú presne lokalizované v priestore, že farba zvuku nástrojov je absolútne prirodzená, asi ani netreba písať...(čítaj ďalej)
  Peter Čvirik
  technik audio-zariadení
 • ..Vymenili sme teda kábel a nahrali sme spev do tej istej skladby na inú stopu ešte raz. To, čoho som bol vzápätí svedkom, som veru nečakal. Bolo od prvej sekundy jasné, že záznam spevu je oproti predchádzajúcemu, na úplne inej kvalitatívnej úrovni. Jej hlas znel odrazu oveľa plnšie, bol prítomnejší, bolo v ňom oveľa viac informácií, nechcelo sa mi veriť, že niečo podobné je možné docieliť výmenou jediného napájacieho kábla ku zdroju lampového mikrofónu... (čítaj ďalej)
  Peter Szabadoš
  zvukový technik, hudobník, hráč na dobro
 • To nie je možné nepočuť. Je to neuveriteľné, ale akonáhle sa zapojili do systému káble alebo iné produkty od AAI, bolo to počuť okamžite ako prínos, najmä čo sa týka tonality, vernosti a prirodzenosti zvuku. Bez ohľadu na to, čo bolo zapojené pred výmenou za AAI produkt. Zvuk sláčikových nástrojov sa dostáva na úplne inú kvalitatívnu úroveň, osobne som ešte z reproduktorov nepočul tak prirodzene a verne znejúci zvuk huslí. (čítaj ďalej)
  Maroš Didi
  huslista Štátneho komorného orchestra v Žiline

Kontaktujte nás