Interference suppression technology (IST)

Responsive image

Na základe dlhoročných skúmaní a experimentov sme vyvinuli unikátnu technológiu, ktorou sme zavŕšili obdobie hľadania nových možností na ceste za zdokonaľovaním nielen reprodukcie, ale aj záznamu zvuku.

Našu unikátnu technológiu sme nazvali "Interference Suppression Technology (IST)".

Ide o technológiu na spracovanie a úpravu materiálov, vodičov aj izolantov za účelom modifikácie ich vlastností s cieľom nielen odolávať, ale aj absorbovať a eliminovať negatívne javy najmä v súvislosti s elektromagnetizmom a rezonanciami. Túto jedinečnú technológiu využívame pri výrobe všetkých našich produktov, vrátane antirezonančných podložiek, čo sa vo výsledku prejavuje nenapodobiteľným, výrazne pozitívnym vplyvom na kvalitu reprodukcie akéhokoľvek audio systému či jednotlivých komponentov, a to bez ohľadu na kategóriu a cenu produktov.

Nie sú to pritom zmeny na úrovni nuáns, alebo na spôsob „niečo za niečo“, ale zásadné a pozitívne zmeny vo všetkých parametroch zvuku, postrehnuteľné aj menej skúsenými poslucháčmi. Vďaka technológii IST sa otvárajú nové kvalitatívne možnosti nielen reprodukcie, ale aj záznamu zvuku.