maestoso
Ako už napovedá názov najvyššej rady AAI komponentov, káble z tejto série poskytujú fenomenálny hudobný zážitok bez kompromisov. Navodzujú hlboké emocionálne prežívanie realistického, dokonale autentického zvukového obrazu plného minucióznych, no ešte vždy počuteľných zvukových odtieňov vibrujúcich ľudských hlasov alebo akustických nástrojov zasadených do konzistentného a rozľahlého 3D priestoru. AAI Maestoso je ako dokonalý ladič hudobného nástroja. Neposkytuje viac, ako môže daný nástroj poskytnúť, neprifarbuje, neprikrášľuje, ale poskytuje maximum, čo daný nástroj v sebe ukrýva. Maestoso odhaľuje hudbu v jej prirodzenej kráse, majestátnosti a tajomnosti, preto je ideálnym partnerom pre milovníkov klasickej hudby a džezu bez ohľadu na vašu hudobnú zostavu.
vittorioso
Druhá najvyššia sada audio káblov AAI prináša pocit dokonalého trojdimenzionálneho priestoru s jedinečným rozlíšením nástrojov a ľudských hlasov pri zachovaní ich farebnej autentickosti. Káble zo série Vittorioso v ešte väčšej miere vťahujú poslucháča do nahrávky, vytvárajú veľmi plastickú a detailnú mapu reprodukovanej hudby bez akéhokoľvek náznaku suchopárneho prejavu. Zlepšená mikrodynamika vytvára skvelú platformu pre vyniknutie väčších detailov, dozvuky sa ešte väčšmi predlžujú a vytvárajú základ pre hlbšie emocionálne vnímanie hudobného diela.
grandioso
Ak patríte k tým, ktorí sa zvyknú rozhodovať podľa zvrchovane racionálneho pomeru ceny a výkonu hi-fi produktov, modelová rada Grandioso je šitá na mieru práve vám. Snúbi v sebe najlepšie a neopakovateľné charakteristiky káblov od AAI s prihliadnutím na rozpočet, ktorí ste ochotní za káble dať. Ale prináša niečo naviac, a to je práve viac výkonu na úkor ceny. Rada Grandioso uspokojí aj náročnejšie a „hladnejšie“ ucho nejedného z vás, ktoré prahne po veľkej miere detailov, dynamiky s vysoko sofistikovanou atmosférou 3D priestoru.
grazioso
Aj keď ide len o „entry“ sadu káblov značky AAI, zákazníci zostanú zaskočení z toho, čo vie ich zvuková aparatúra podať. Vďaka jedinečnej technológii IST na potlačenie negatívnych elektromagnetických javov a rezonancií bude zvukový prejav uhladený, zbavený „nervóznych“ prejavov, vystúpi farebná škála nástrojov bez zveličenej saturácie, priestorová kulisa nadobudne presne zadefinované polohy, vďaka čomu budete vtiahnutí do hudobného diela, pričom si to možno ani neuvedomíte. Nie náhodou sme pre túto sadu zvolili priliehavý latinský názov „grazioso“, ktorý znamená ladný.